Силабус дисципліни «Управління міжнародною конкурентоспроможністю підприємства» для здобувачів вищої освіти спеціальності 073 «Менеджмент», освітня програма (спеціалізація) «Менеджмент організацій та адміністрування» ОС «Магістр»

UK: Наведено мета, завдання, загальні та фахові компетенції, програмні результати навчання, структура навчальної дисципліни, методи організації процесу навчання та контролю. EN: The goal, tasks, general and professional competencies, program results of training, structure of the academic discipline, methods of organizing the process of learning and control. RU: Приведены цель, задачи, общие и профессиональные компетенции, програмные результати обучения, структура учебной дисциплины, методы организации процесса обучения и контроля.

Силабус дисципліні «Управління міжнародною конкурентоспроможністю підприємства» для здобувачів вищої освіти спеціальності 073 «Менеджмент», освітня програма (спеціалізація) «Менеджмент організацій та адміністрування» ОС «Магістр»»/ уклад. : Л. С. Кутідзе. - Запоріжжя:НУ «ЗП», 2020.- 4 с.

управління, міжнародна конкурентоспроможність, конкуренція, management, international competitiveness, competition, управление, международная конкурентоспособность, международная конкурентоспособность