UK: Наведено тематика дисципліни та методичні вказівки щодо виконання контрольних завдань: мета; загальні положення; завдання. EN: The subjects of the discipline and methodological instructions for the fulfillment of the control tasks are given: goal; general provisions; tasks. RU: Приведена тематика дисциплины и методические указания для выполнения контрольных заданий: цель; общие положения; задания.

Методичні вказівки для самостійного вивчення курсу та виконання контрольних завдань з дисципліни «Прогнозування надійності та довговічності транспортних засобів» для студентів всіх форм навчання освітнього ступеня «магістр» спеціальності 8.05050305 «Колісні та гусеничні транспортні засоби». / уклад. В. І. Кубіч - Запоріжжя : ЗНТУ, 2015. - 46 с.

ресурс, безвідмовність, ймовірність, інтенсивність, відмова, resource, faultless, probability, intensity, refusal, ресурс, безотказность, вероятность, интенсивность, отказ