UK: Наведені робоча програма дисципліни, рекомендації щодо вивчення дисципліни, завдання до контрольних робіт з дисципліни «Технологічні основи автомобілебудування» EN: Educational program discipline, recommendations for the study of the discipline, tasks for examinations on the discipline «Technological foundations of the automotive industry»

Методичні вказівки з вивчення дисципліни «Технологічні основи автомобілебудування» та виконання контрольних завдань, для студентів спеціальності 133 «Галузеве машинобудування» («Експлуатація, випробування та сервіс автомобілів та тракторів»), усіх форм навчання / Укл. : О. М. Артюх. Запоріжжя : НУ «Запорізька політехніка», 2024. - 62 с.

Машинобудування, Розмірний ланцюг, Технологічна карта, Верстат із ЧПУ, Mechanical engineering, Dimension chain, Technology card, CNC machine