НУ «Запорізька політехніка»

UK: Опорний конспект лекцій з дисципліни «Основи зовнішньоекономічної діяльності» EN: Reference lecture notes of the discipline «Bases of foreign economic activity» RU: Опорный конспект лекций по дисциплине «Основы внешнеэкономической деятельности»

Опорний конспект лекцій з дисципліни «Основи зовнішньоекономічної діяльності» для студентів спеціальності 242 «Туризм» денної та заочної форм навчання / Укл.: Д.Ю. Мамотенко. – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2021. – 66 с.

зовнішньоекономічна діяльність, міжнародний контракт, світова ціна, міжнародні розрахунки, foreign economic activity, international contract, world price, international рayments, внешнеэкономическая деятельность, международный контракт, мировая цена, международные расчеты