UK: Ознайомлення зі складом та призначенням обладнання ливарного залу № 1 і №2 та лабораторій кафедри МіТЛВ. EN: Acquaintance with the composition and purpose of the equipment of the foundry hall № 1 and №2 and laboratories of the department of MiTLV.. RU: Ознакомление с составом и назначением оборудования литейных залов №1 и №2 и лабораторий кафедры «МиТЛП.»

Методичні вказівки щодо виконання лабораторних робіт з дисципліни «Вступ до спеціальності» Частина 2 для студентів спеціальності 136 «Металургія» денної та заочної форм навчання / Укл.: О.В. Алексєєнко, С.О. Шустов, С.М. Сидоренко, В.С. Данильченко – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2020. – 24 с.

формувальне відділення, плавильне відділення, индукційна піч, мікроскоп, foundry, molding department, melting department, induction furnace, microscope, литейний цех, формовочное отделение, плавильное отделение