Конспект лекцій з дисципліни “Податкова система”

UK: Викладено теоретичний матеріал щодо податків та податкової системи країни, їх оподаткування та адмінустрування. EN: The theoretical material on taxes and the tax system of the country, their taxation and administration are described. RU: Изложен теоретический материал по налогам и налоговой системы страны, их налогообложения и админустрування.

Конспект лекцій з дисципліни "Податкова система" для студентів напряму підготовки 6.030509 «Облік і аудит» денної та заочної форми навчання / уклад. В. М. Помулева – Запоріжжя : ЗНТУ, - 2014. - 94 с.

податкова система, податкові зобов’язання, податковий кредит, податок на додану вартість, акцизний податок, податок на прибуток підприємств, податок на доходи фізичних осіб, tax system, tax obligations, tax credit, value-added tax, excise tax, enterprises income tax, personal income tax, налоговая система, налоговые обязательства, налоговый кредит, налог на добавленную стоимость, акцизный налог, налог на прибыль предприятий, налог на доходы физических лиц