НУ «Запорізька політехніка»

UK: Методичні вказівки до написання курсових робіт з дисципліни «Технологія туристичної діяльності» EN: Methodical instructions for writing term papers on the subject «Technology of tourism» RU: Методические указания к написанию курсовых работ по дисциплине «Технология туристической деятельности»

Методичні вказівки до написання курсових робіт з дисципліни «Технологія туристичної діяльності» для студентів спеціальності 242 «Туризм» денної та заочної форм навчання / Д.Ю. Мамотенко. – Запоріжжя, НУ «Запорізька політехніка», 2022 – 40 с.

технологія, туристична діяльність, планування, організація, technology, tourism activities, tourism activities, organization, технология, туристическая деятельность, планирование, организация