Конспект лекцій з дисципліни “ Аналогово-ціфрові керуючі пристрої ” для студентів спеціальності 132 “Матеріалознавство” усіх форм навчання

UK: Конспект лекцій містить основні питання з дисципліни «Аналогово-цифрові керуючі пристрої» EN: Lecture notes of the discipline contain the main questions of discipline "Analog-digital control devices" RU: Конспект лекций содержит основные вопросы по дисциплине «Аналогово-цифровые управляющие устройства»

Конспект лекцій з дисципліни “Аналогово-ціфрові керуючі пристрої” для студентів спеціальності 132 “Матеріалознавство” усіх форм навчання / уклад.: М.Л. Антонов, Є.В. Васильєва - Запоріжжя : НУ «Запорізька політехніка», 2020 – 84 с.

device, converter, electrical parameter, пристрій, перетворювач, електричний параметр, устройство, преобразователь, электрический параметр