Національний університет ”Запорізька політехніка”

UK: Інформація для виконання розрахунково - графічних завдань та контрольних робіт . З’ясування питань оцінки похибки обробки і похибки форми поверхонь при виконанні операцій. . Забезпечення точності замикаючої ланки методом повної взаємозамінності. Визначення економічно- доцільного метода отримання заготовок . Призначення оптимальних методів механічної обробки поверхонь. Призначення для них допусків, припусків та визначення операційних розмірів EN: Information for performing settlement and graphic tasks and control works. Finding questions of processing error and error of the form of surfaces during operations. . Ensuring the accuracy of the closing link by the method of complete interchangeability. Determination of an economical method of receiving billets. Appointment of optimal methods of mechanical processing of surfaces. Appointment for them to admissions, assumptions and operational sizes RU: Информация для выполнения расчетно-графических заданий и контрольных работ. Решение вопросов оценки погрешности обработки и погрешности формы поверхностей при выполнении операций. Определение экономически целесообразного метода получения заготовок .Назначение оптимальных методов механической обработки поверхностей. Назначение для них допусков ,припусков и определение операционных размеров.

Методичні вказівки до виконання розрахунково–графічних та контрольних завдань з дисципліни «Технологічні основи машинобудування», Розділ І. «Основи точності обробки деталей і складання виробів». Розділ ІІ. «Проектування технологічних процесів механічної обробки» для студентів спеціальності 131 «Прикладна механіка» (спеціалізація «Обладнання та технології ливарного виробництва») усіх форм навчання. / Укл.: О.В. Алексєєнко. – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2021. – 96 с.

технологія, машинобудування, точність обробки деталей, technology, engineer, precision processing parts, технология, машиностроение, точность обработки детали