Методичні вказівки для проведення практичних занять з дисципліни «Електронні послуги на місцевому рівні» для студентів денного відділення

UK: Наведено методичні рекомендації для проведення практичних занять з навчальної дисципліни «Електронні послуги на місцевому рівні» EN: Methodological recommendations for conducting practical classes in the discipline "Electronic services at the local level" RU: Приведены методические рекомендации к проведению практических занятий по дисциплине «Электронные услуги на местном уровне»

Методичні вказівки для проведення практичних занять з дисципліни «Електронні послуги на місцевому рівні» для студентів спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування», освітня програма «Регіональне управління» денного відділення. /Укл.: Л.В.Шитікова. – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2020. – 42 с.

електронні послуги, адміністративні послуги, інформаційна безпека, electronic services, administrative services, informational security, электронные услуги, административные услуги, информационная безопасность