UK: Методичні вказівки містять опис п’яти лабораторних робіт та одного індивідуального завдання з дисципліни «Спеціальні задачі моделювання складних електромеханічних систем» у відповідності до навчальних планів аспірантів. Лабораторні роботи сприяють розширенню та закріпленню теоретичних знань і практичних знань та навичок, розвивають навички ведення самостійної творчої роботи та професійні якості. EN: Methodical instructions contain a description of five laboratory works and one individual task from the discipline "Special tasks of modeling complex electromechanical systems" in accordance with the graduate students' curricula. Laboratory works contribute to the expansion and consolidation of theoretical knowledge and practical knowledge and skills, develop the skills of conducting independent creative work and professional qualities.

Методичні вказівки до лабораторних робіт з дисципліни «Спеціальні задачі моделювання складних електромеханічних систем» для аспірантів спеціальності 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка усіх форм навчання. / Укл.: О.С. Назарова - Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2024. – 50 с.

modeling, electromechanics, electropneumatics, моделювання, електромеханіка, електропневматика