RU: Методичні вказівки до практичних занять з дисципліни “Машини ударної та статичної дії” для студентів, що навчаються за спеціальністю 131 “Прикладна механіка” (освітня програма: “Обладнання та технології пластичного формування конструкцій машинобудування”), усіх форм навчання. EN: Methodical instructions for practical classes in the discipline "Percussive and static machines" for students studying in specialty 131 "Applied mechanics" (educational program: "Equipment and technologies of plastic forming of mechanical engineering structures"), all forms of education. RU: Методические указания к практическим занятиям по дисциплине "Машины ударного и статического действия" для студентов, обучающихся по специальности 131 "Прикладная механика" (образователь-ная программа: "Оборудование и технологии пластического формирования конструкций машиностроения"), всех форм обучения.

Методичні вказівки до практичних занять з дисципліни “Машини ударної та статичної дії” для студентів, що навчаються за спеціальністю 131 “Прикладна механіка” (освітня програма: “Обладнання та технології пластичного формування конструкцій машинобудування”), усіх форм навчання /Укл.: В.Д.Обдул, С.О.Беженов, А.А.Ленок, С.І.Стрижак. – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2021. – 30 с.

машина, удар, к.к.д., циліндр, траверса, шпиндель, маховик, привод, machine, shock, k.k.d., cylinder, yoke, spindle, flywheel, drive, к.п.д., цилиндр