UK: У глосарії подано пояснення з коментарями та прикладами до 170 слів і словосполучень, використовуваних в усній та писемній професійній комунікації. EN: The glossary provides explanations with comments and examples of up to 170 words and phrases used in oral and written professional communication.

Глосарій до навчальної дисципліни «Українська мова (за професійним спрямуванням)» для студентів електротехнічного факультету денної та заочної форм навчання / Укл. Біленко Т.Г. – Запоріжжя: НУЗП, 2024. – 38 с.

глосарій, пояснення слів та словосполучень з коментарями та прикладами, пояснення скорочень, glossary, explanation of words and phrases with comments and examples, explanation of abbreviations