UK: Методичні вказівки складаються з двох розділів і мають рекомендації до виконання лабораторних робіт з дисципліни «Промислові контролери та мікропроцесорні системи». EN: Methodological instructions consist of two sections a and have recommendations for performing laboratory work in the discipline " Industrial controllers and microprocessor systems".

Методичні вказівки з виконання лабораторних робіт №2, 3 "Мікропроцесорні приводи фірми SIEMENS" з дисципліни «Промислові контролери та мікропроцесорні системи» для студентів всіх форм навчання освітньої програми «Промислова автоматика» спеціальності 174 «Автоматизація, комп'ютерно-інтегровані технології та робототехніка». / Укладачі: Кулинич Е.М., Осадчий В. В. - Запоріжжя: ЗНТУ, 2023. -59с.

industrial controllers and microprocessor systems, electric drive, asynchronous motor, parameterisation, промислові контролери та мікропроцесорні системи, електричний привод, асинхронний двигун, параметрування