UK: Наведені методичні рекомендації містять короткий зміст тем, що виносяться на самостійну роботу студента з дисципліни «Соціальна відповідальність» EN: The following methodical recommendations contain a summary of the topics that are presented for independent work of the student in the discipline "Social Responsibility"

Методичні рекомендації з вивчення змістовних модулів з курсу «Соціальна відповідальність», що виносяться на самостійну роботу студента (для студентів-магістрів спеціальності 075 Маркетинг всіх форм навчання ) / Укл.: Бондаренко О.В., Ємельяненко Є.О. – Запоріжжя: Національний університет «Запорізька політехніка», 2023. – 38 с.

соціальна відповідальність, корпоративне управління, бізнес, принципи, social responsibility, corporative management, business, the principles