UK: Методичні вказівки містять відомості щодо обладнання, що використовується для отримання виливків спеціальними методами литва. EN: Methodical guidelines contain information about equipment used for special castings methods. RU: Методические указания содержат сведения по оборудованию, которое используется для получения отливок специальными методами литья.

Методичні вказівки до лабораторних робіт з дисциплін “Спеціальні методи лиття (обладнання)” і “Спеціальні види лиття (обладнання)” для студентів напряму підготовки 6.050402 “Ливарне виробництво” і 6.050502 “Інженерна механіка” усіх форм навчання / Укладачі: В.В. Кудін, В.Є. Самойлов, Є.М. Парахнєвич. – Запоріжжя: ЗНТУ, 2010. – 50 с.

ливарна форма, кокіль, лиття під тиском, прес-форма, відцентрова машина лиття, литейная форма, кокиль, литье под давлением, пресс-форма, центробежная машина литья, casting mold, мetal mold, high-pressure casting, press-tool die, centrifugal casting machine