UK: Практичні заняття є одним із найважливіших процесів і етапів навчального процесу. Вони сприяють опануванню теоретичними матеріалами лекційних занять та взагалі поглиблюють знання із дисципліни. Відповідно заняття вимагають до себе особливої уваги і викладачів, і студентів. Приступати до практичних занять необхідно лише після лекційних занять з відповідної теми, а також після закріплення студентами знань при самостійному опрацюванні матеріалів. EN: Practical classes are one of the most important processes and stages of the educational process. They facilitate the mastery of theoretical materials of lecture classes and generally deepen the knowledge of discipline. Accordingly, classes require special attention both for teachers and students. It is necessary to start practical classes only after the lectures on the relevant topic, as well as after the students are consolidated with independent study of materials. RU: Практические занятия являются одним из важнейших процессов и этапов учебного процесса. Они способствуют овладению теоретическими материалами лекционных занятий и вообще углубляют знания по дисциплине. Согласно занятия требуют к себе особого внимания и преподавателей, и студентов. Приступать к практическим занятиям необходимо лишь после лекционных занятий по соответствующей теме, а также после закрепления студентами знаний при самостоятельной разработке материалов.

Методичні рекомендації до проведення практичних занять з дисципліни «СТРАТЕГІЧНИЙ АНАЛІЗ» для здобувачів спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» всіх форм навчання / укладач В. Г. Бабенко-Левада, Запоріжжя : ЗНТУ, 2018. - 42 с.

strategic groups, competitors, curve of experience, break-even point, конкуренти, стратегічні групи, крива досвіду, точка беззбитковості, стратегические группы, конкуренты, кривая опыта, точка безубыточности