Навчально-методичні рекомендації з вивчення змістовних модулів дисципліни «Психотехнології сучасного світу», що виносяться на самостійну роботу студентів спеціальностей ФЕУ 072 – «Фінанси, банківська справа та страхування», 075 – «Маркетинг» денної форми навчання

UK: «Психотехнологии современного мира» - это знания в области современной психологии, в частности, в популярных психологических школах и направлениях. Вивчення даного курсу передбачає ознайомлення студентів із основними теоріями й концепціями сучасних популярних психологічних шкіл і напрямків, зокрема, із психотехнологіями цих психологічних шкіл і напрямків. EN: The study of this course involves acquainting students with the basic theories and concepts of modern popular psychological schools and areas, in particular, with the psychotechnologies of these psychological schools and areas. RU: Изучение данного курса предполагает ознакомление студентов с основными теориями и концепциями современных популярных психологических школ и направлений, в частности, с психотехнологиями этих психологических школи направлений.

Навчально-методичні рекомендації з вивчення змістовних модулів дисципліни «Психотехнології сучасного світу», що виносяться на самостійну роботу студентів спеціальностей ФЕУ 072 – «Фінанси, банківська справа та страхування», 075 – «Маркетинг», денної форми навчання / Укл.: Г.О. Арсентьєва. – Запоріжжя: НУ "Запорізька політехніка", 2020. – 39 с.

структуралізм, фунціоналізм, психоаналіз, гештальт-психологія, біхевіоризм, когнітивна психологія, трансперсональна психологія, structuralism, unctionalism, Gestalt- psychology, behaviourism, cognitive psychology, transpersonal psychology, структурализм, функционализм, психоанализ, гештальт-психология, бихевиоризм, когнитивная психология, трансперсональная психология