UK: Наведено конспект лекцій з вивчення дисципліни «Розмірні розрахунки при розробці технологічних процесів» EN: The summary of lectures on the study of the discipline "Dimensional calculations in the development of technological processes" RU: Приведены конспект лекций по изучению дисциплины «Размерные расчеты при разработке технологических процессов»

Тексти (конспект) лекцій з дисципліни «Розмірні розрахунки при проектуванні технологічних процесів» для студентів спеціальності 131 «Прикладна механіка» освітньої програми «Технології машинобудування» усіх форм навчання / уклад. В.О. Логомінов. – Запоріжжя : НУ «Запорізька політехніка», 2020. – 40 с.

конспект лекцій, розмірний ланцюг, технологічний розмір, механічна обробка, lecture notes, dimension chain, technological dimension, tooling, конспект лекций, размерный цепь, технологический размер, механическая обработка