Конспект лекцій з дисципліни «Основи метрології та електричні вимірювання» для студентів спеціальності 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка усіх форм навчання.

UK: Конспект лекцій містить матеріали з вивчення дисципліни ОСНОВИ МЕТРОЛОГІЇ ТА ЕЛЕКТРИЧНІ ВИМІРЮВАННЯ (ОМЕВ) у відповідності до навчальних планів ОКР бакалаврів спеціальності 141 – ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКА, ЕЛЕКТРОТЕХНІКА ТА ЕЛЕКТРОМЕХАНІКА. UK: The lecture summary contains materials for the study of the discipline "Fundamentals of metrology and electric measurements" in accordance with the curriculum of the Bachelor of Science in Bachelor of Specialty 141 - ELECTRIC POWER, ELECTROTECHNICAL. RU: Конспект лекций содержит материалы по изучению дисциплины "Основы метрологии и электрические измерения (ОМЕВ)" в соответствии с учебными планами ОКР бакалавров специальности 141 - Электроэнергетика, электротехника и электромеханика.

Конспект лекцій з дисципліни «Основи метрології та електричні вимірювання» для студентів спеціальності 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка усіх форм навчання : уклад. О.С. Назарова. – Запоріжжя : ЗНТУ, 2018. – 63 с.

metrology, electrical measurements, microprocessor, diagnosis, метрологія, електричні вимірювання, мікропроцесор, діагностування, метрология, электрические измерения, микропроцессор, диагностирование