UK: Наведено методичні рекомендації щодо виконання контрольних робіт з дисципліни “ «Управління розвитком соціально-економічних систем»» EN: Methodical recommendations on performance of verification work on discipline "Fundamentals of Management" are resulted.

Методичні вказівки до виконання контрольних робіт з дисципліни «Управління розвитком соціально-економічних систем» для студентів заочної форми навчання спеціальності 051 «Економіка» за освітньою програмою «Управління персоналом та економіка праці».Укл.: Гудзь М.В. – Запоріжжя: НУ«Запорізька політехніка», 2022. – 34 с.

менеджмент, система, социально-экономическая система, либерализм, management, socio-economic system, liberalism, post-industrialism