UK: Наведена програма навчальної дисципліни «Політико-правова система України» для здобувачів вищої освіти за спеціальністю 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», освітньої програми «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» EN: The program of the study discipline "Political and legal system of Ukraine" for students of higher education in the specialty 076 "Entrepreneurship, trade and stock market activity" of the educational program "Entrepreneurship, trade and stock market activity" is given.

Робоча програма навчальної дисципліни «Політико-правова система України» для здобувачів вищої освіти за спеціальністю 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», освітньої програми «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» / уклад.: В. М. Кириченко. Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2023. - 21 с.

політична система, правова система, громадянське суспільство, політичні партії, political system, legal System, civil society, political parties