Робоча програма дисципліни «Технологічні основи машинобудування»

UK: Наведено робоча програма дисципліни «Технологічні основи машинобудування». EN: The work program of the discipline «Technological foundations engineering». RU: Приведена рабочая программа дисциплины «Технологические основы машиностроения».

Робоча програма ППВВ 15 Технологічні основи машинобудування для студентів спеціальності 133 Галузеве машинобудування, освітня програма (спеціалізація) «Підйомно-транспортні, дорожні, будівельні, меліоративні машини і обладнання»»/ уклад. Г. В. Пухальська. – Запоріжжя : НУ «Запорізька політехніка», 2019 – 14 с.

робоча програма, технологічний процес, точнiсть, знос інструменту, шорсткість, заготовка, розмірний ланцюг, work program, technological process, accuracy, wear tool, roughness, workpiece, dimensional chain, рабочая программа, технологический процесс, точность, износ инструмента, шероховатость, размерная цепь