Конспект лекцій з дисципліни «Основи мікропроцесорної техніки» для студентів спеціальності 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка освітня програма «Електромеханічні системи автоматизації та електропривод» усіх форм навчання. Частина ІІ.

UK: Конспект лекцій містить матеріали щодо застосування основ мікропроцесорної техніки, вивчення функціональних можливостей мікропроцесорних систем і призначення пов’язаних з ними об’єктів при виконанні інженерних завдань за фахом. EN: Lecture notes contain materials on the application of the basics of microprocessor technology, the study of the functionality of microprocessor systems and the purpose of related objects in the performance of engineering tasks in the specialty. RU: Конспект лекций содержит материалы по применению основ микропроцессорной техники, изучению функциональных возможностей микропроцессорных систем и назначению связанных с ними объектов при выполнении инженерных заданий по специальности.

Конспект лекцій з дисципліни «Основи мікропроцесорної техніки» для студентів спеціальності 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка освітня програма «Електромеханічні системи автоматизації та електропривод» усіх форм навчання. Частина І. /Укл: О.С. Назарова, В.В. Осадчий – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2022. – 38 с.

microprocessor, command system, combinational schemes, Assembler, мікропроцесор, система команд, комбінаційні схеми, Ассемблер, микропроцессор, система команд, комбинационные схемы, Ассемблер