Методичні вказівки до виконання контрольної роботи з теорії ймовірностей та математичної статистики для студентів заочної форми навчання транспортного факультету. Частина 2 (індивідуальні завдання).

UK: Наведено варіанти завдань для контрольної роботи з теми: «Теорія ймовірностей. Елементи математичної статистики» для студентів транспортного факультету заочної форми навчання. EN: The variants of tasks are given for the control work on the topic: "The theory of probabilities. Elements of Mathematical Statistics" for students of the Transport Faculty of distance learning. RU: Приведены варианты заданий для контрольной работы по теме: «Теория вероятностей. Элементы математической статистики» для студентов транспортного факультета заочной формы обучения.

Методичні вказівки до виконання контрольної роботи з теорії ймовірностей та математичної статистики для студентів заочної форми навчання транспортного факультету. Частина 2 (індивідуальні завдання) / уклад.: І. М. Килимник, Т. Г. Полякова. - Запоріжжя : ЗНТУ, 2010. – 38 с.

вища математика, higher mathematics, высшая математика