UK: Наведено методичні рекомендації та вказівки до виконання курсового проєкту з дисципліни «Бази даних» EN: Methodical recommendations and instructions for the course project in the discipline "Databases" are given. RU: Приведены методические рекомендации и указания к выполнению курсового проекту по дисциплине «Базы данных»

Методичні вказівки до виконання курсового проєкту з дисципліни «Бази даних» для студентів спеціальності 121 «Інженерія програмного забезпечення» усіх форм навчання / уклад.: Корнієнко С.К. – Запоріжжя : НУ «Запорізька політехніка», 2021. – 38 с.

база даних, СКБД, схема БД, таблиця, подання, Database, DBMS, database schema, table, view, база данных, СУБД, схема БД, таблица, представление