Робоча програма з дисципліни “Комп’ютерне забезпечення технологічної підготовки виробництва”

UK: Наведено робочу програму навчальної дисципліни “Комп’ютерне забезпечення технологічної підготовки виробництва” EN: Work syllabus of the discipline “Computer support of technological preparation of production” is presented RU: Приведены рабочая программ учебной дисциплины “Компьютерное обеспечение технологической подготовки производства”

Робоча програма навчальної дисципліни «Комп’ютерне забезпечення технологічної підготовки виробництва» для студентів спеціальності 131 «Прикладна механіка» освітня програма (спеціалізації) – Технології машинобудування» / уклад. ст. викл. Кучугуров М. В. – Запоріжжя: ЗНТУ, 2019 – 11 с.

мета і завдання дисципліни, зміст курсу занять, база даних, техпроцес, purpose and objectives of the discipline, content of lessons, база даних, technological process, цель и задачи дисциплины, содержание курса занятий, база данных, техпроцесс