Сілабус дисципліни: Основи моделювання наносистем (3 кредити)

UK: Опис дисципліни, теми лекцій, лабораторних робіт, розподіл навчальних годин з курсу “Основи моделювання наносистем” у розрахунку на 3 кредити для студентів другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 124 “Системний аналіз” для всіх форм навчання. EN: Description of the discipline, topics of lectures, laboratory works, distribution of the class hours from the course "Basics of Nanosystem Modeling" per 3 credits for students of the second (master's) level of higher education in the specialty 124 "System Analysis" for all forms of education. RU: Описание дисциплины, темы лекций, лабораторных работ, распределение учебных часов по курсу "Основы моделирования наносистем" в расчете на 3 кредита для студентов второго (магистерского) уровня высшего образования по специальности 124 "Системный анализ" для всех форм обучения.

Сілабус дисципліни “Основи моделювання наносистем” на 3 кредити для студентів другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 124 “Системний аналіз” для всіх форм навчання / Укл.: Г.В. Корніч. – Запоріжжя: НУ “Запорізька політехніка”, 2021. – 6 с.

Collision cascades of atoms, Ion sputtering, Ion mixing, Radiation vacancies and interstitial atoms, Зіткнувальні каскади атомів, Іонне розпилення, Іонне перемішування, Радіаційні вакансії та міжвузлові атоми, Столкновительные атомные каскады, Ионное распыление, Ионное перемешивание, Радиационные вакансии и междоузельные атомы