Публіцистика Людмили Сталь про розвиток преси для жінок

Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, Сумський державний університет

UK: У статті аналізуються погляди відомої громадської діячки Людмили Сталь на проблему розвитку жіночої преси. Об’єкт дослідження – статті Л. Сталь у журналі «Коммунистка». EN: Opinions of famous public benefactor Ludmila Stal at the problem of development of female press are analyzed in the article. Object of research –articles L. Stal’s in magazine «Kommunistka». RU: В статье анализируются взгляды известной общественной деятельницы Людмилы Сталь на проблему развития женской прессы. Объект исследования - статьи Л. Сталь в журнале «Коммунистка».

Пода О.Ю. Публіцистика Людмили Сталь про розвиток преси для жінок/ О. Ю. Пода // Образ : наук. журн. – 2011. – № 12. – С. 50-58.

female press, magazine, «Kommunistka», articles, Ludmila Stal, жіноча преса, журнал, «Коммунистка», стаття, Людмила Сталь, женская пресса, статья