Запорізьке державне телебачення як складова інформаційного простору України Запорізьке державне телебачення як складова інформаційного простору України

Таврійський національний університет ім. В.І. Вернадського

UK: У статті розглядається стан і тенденції розвитку запорізького державного телебачення як складової інформаційного простору України. EN: In the article Zaporizhian state television as the component of Ukrainian informational space is studied, its condition and the tendencies of development are analysed. RU: В статье рассматривается состояние и тенденции развития запорожского государственного телевидения как составной части информационного пространства Украины.

Панченко С.А. Запорізьке державне телебачення як складова інформаційного простору України / С. А. Панченко // Ученые записки Таврического национального университета им. В.И. Вернадского. Науковий журнал. Серія : «Філологія. Соціальні комунікації». – Т. 23 (62). – № 4. – Сімферополь: Таврійський національний університет ім. В.І. Вернадського, 2010. – С. 106–112.

informational space, regional television, television and radio company television and radio company, conception of the broadcast and telecast, telecast, інформаційний простір, регіональне телебачення, телерадіокомпанія, програмна концепція, телепрограма, информационное пространство, региональное телевидение, телерадиокомпания, программная концепция, телепрограмма