UK: Наведено методичні рекомендації та вказівки до вивчення дисципліни «Архітектура комп’ютера та низькорівневе програмування» EN: Methodical recommendations and instructions for studying the discipline "Computer Architecture and Low-Level Programming" are given. RU: Приведены методические рекомендации и указания к изучению дисциплины «Архитектура компьютера и низкоуровневое программирование»

Архітектура комп’ютера та низькорівневе програмування. Програма, методичні вказівки та контрольні завдання для студентів спеціальності 122 «Комп’ютерні науки» заочної форми навчання / уклад. С.К. Корнієнко, Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2021. – 30 с.

архітектура комп’ютера, мікропроцесор, система пам’яті, регістри, методи адресації, асемблер, computer architecture, microprocessor, memory system, general purpose registers, assembler, архитектура компьютера, микропроцессор, система памяти, регистры общего назначения, методы адресации, ассемблер