НУ «Запорізька політехніка»

UK: Методичні вказівки з організації практичних та самостійних робіт з дисципліни «Конкурентоспроможність та інновації в туризмі» EN: Methodical instructions on the organization of practical and independent works on discipline «Competitiveness and innovation in tourism» RU: Методические указания по организации практических и самостоятельных работ по дисциплине «Конкурентоспособность и инновации в туризме»

Методичні вказівки з організації практичних та самостійних робіт з дисципліни «Конкурентоспроможність та інновації в туризмі» для студентів спеціальності 242 «Туризм» денної та заочної форм навчання / Укл.: Т.В. Шелеметьєва. – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2021. – 46 с.

конкурентоспроможність, інновації, туризм, оцінювання, competitiveness, innovation, tourism, evaluation, конкурентоспособность, инновации, туризм, оценка