UK: Наведено методичні рекомендації щодо виконання самостійної та індивідуальної роботи з дисципліни “Місцевий та регіональний розвиток» EN: Methodical recommendations on performance of independent and individual work on discipline "Local and regional development" are resulted. RU: Приведены методические рекомендации для выполнения самостоятельной и индивидуальной работы по дисциплине "Местное и региональное развитие"

Робоча програма з навчальної дисципліни “Місцевий та регіональний розвиток» для студентів спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування»/ уклад. : П. В. Гудзь. Запоріжжя: НУЗП, 2022. 29 с.

місцевий розвиток, регіональний розвиток, публічне управління, адміністрування, local development, regional development, public administration, administration, местное развитие, региональное развитие, публичное управление, администрирование