UK: «Положення про кафедру «Прикладна математика» факультету радіоелектроніки та телекомунікацій Запорізького національного технічного університету» розроблене відповідно до чинного законодавства України і є документом, який регламентує діяльність кафедри прикладної математики Запорізького національного технічного університету. EN: «Regulations on the Department of Applied Mathematics at the Faculty of Radio Electronics and Telecommunications of Zaporizhzhya National Technical University» designed according to the current legislation of Ukraine. It is a document which regulates the activity of the Applied Mathematics Department of Zaporizhzhya National technical University. RU: «Положение о кафедре «Прикладная математика» факультета радиоэлектроники и телекоммуникаций Запорожского национального технического университета» разработано в соответствии с действующим законодательством Украины и является документом, регламентирующим деятельность кафедры прикладной математики Запорожского национального технического университета.

положення, кафедра прикладної математики, структура, права, provisions, applied mathematics department, structure, rights, положение, кафедра прикладной математики, структура, права