Методичні вказівки до виконання контрольних робіт з дисципліни «Напрямки розвитку енергозбереження» для студентів спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», освітня програма (спеціалізація) «Енергетичний менеджмент» всіх форм навчання

UK: Методичні вказівки до виконання контрольних робіт призначені для вивчення навчальної дисципліни «Напрямки розвитку енергозбереження» для студентів спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» освітньої програми «Енергетичний менеджмент» всіх форм навчання. EN: The guidelines for control works are intended for the studying on discipline "Development directions of energy saving" for students of specialty 141 "Electric power, electrical engineering and electromechanics" of the educational program " Energy management " of all forms of training. RU: Методические указания к контрольным работам предназначены для изучения учебной дисциплины «Направления развития энергосбережения» для студентов специальности 141 «Электроэнергетика, электротехника и электромеханика» образовательной- программы «Энергетический менеджмент» всех форм обучения.

Методичні вказівки до виконання контрольних робіт з дисципліни «Напрямки розвитку енергозбереження» для студентів спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» освітньої програми «Енергетичний менеджмент» всіх форм навчання / Укл.: К.О.Братковська. – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2022. – 28 с.

guidelines for control works, energy saving, energy efficiency, energy management, методичні вказівки до контрольних робіт, енергозбереження, енергоефективність, енергетичний менеджмент, методические указания к контрольным работам, энергосбережение, энергоэффективность, энергетический менеджмент