Правознавство. Навчально-методичний посібник для студентів денної форми навчання усіх спеціальностей (за вимогами кредитно-модульної системи)

UK: Навчально-методичний посібник для студентів денної форми навчання всіх спеціальностей з дисципліни «Правознавство». EN: Textbook for full-time students of all specialties of discipline "Law". RU: Учебно-методическое пособие для студентов дневной формы обучения всех специальностей по дисциплине «Правоведение».

Кириченко В. М. Правознавство : навчально методичний посібник для студентів денної форми навчання всіх спеціальностей (за вимогами кредитно-модульної системи) – Запоріжжя : ЗНТУ, 2006. - 69 с.

право, соціальні норми, галузь права, правові відносини, об’єкти правовідносин, юридичні факти, правомірна поведінка, відповідальність, чинне законодавство, right, social norms, areas of law, legal relations, object relationship, legal facts, good behavior, responsibility, current legislation, право, социальные нормы, отрасль права, правовые отношения, объекты правоотношений, юридические факты, правомерное поведение, ответственность, действующее законодательство