UK: Інформація для самостійного вивчення дисципліни та виконання контрольних робіт з історії розвитку науки і техніки від стародавніх часів до сьогодення EN: Information for independent study of discipline and performance of control works on the history of development of science and technology from ancient times to the present RU: Информация для самостоятельного изучения дисциплины и выполнения контрольных работ по истории развития науки и техники от древних времен по настоящий период времени.

Методичні вказівки для самостійної роботи та виконання контрольних і лабораторних робіт з дисципліни «Історія науки і техніки» для студентів, що навчаються за спеціальністю 131 «Прикладна механіка» освітня програма «Обладнання та технології ливарного виробництва», всіх форм навчання. / Укл.: О.В.Алексєєнко. – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2021. – 27 с.

перші орудія праці, відомі вчені минулого, історія металургії, first Orude Labor, famous scientists of the past, history of metallurgy, первые орудия труда, известные ученые прошлого, история металлургии