Методические указания для самостоятельного изучения дисциплины «Автомобили. Основы конструкции» для студентов всех форм обучения

Методичні вказівки до самостійного вивчення дисципліни «Автомобілі. Основи конструкції» для здобувачів вищої освіти усіх форм навчання спеціальності 133 Галузеве машинобудування, освітні програми – Колісні та гусеничні транспортні засоби; Експлуатація, випробування та сервіс автомобілів та тракторів. Загальна будова багатовісного колісного шасі та гусеничних спеціальних машин. / Укл. : В.І. Кубіч. Запоріжжя : НУ «Запорізька політехніка», 2022.- 78 с.

двигун, трансмісія, механізм повороту, система повітряного пуску, engine, transmission, turning mechanism, air start system, двигатель, трансмиссия, механизм поворота, система воздушного пуска