UK: Методичні вказівки до практичних робіт з дисципліни «Електротехнічні комплекси промислових підприємств» EN: Methodological instructions for practical work in the discipline "Electrotechnical complexes of industrial enterprises"

Методичні вказівки до практичних робіт з дисципліни «Електротехнічні комплекси промислових підприємств» для студентів спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» освітньої програми «Енергетичний менеджмент» всіх форм навчання / Укл.: Д.О. Кулагін – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2024 – 20 с.

Методичні вказівки, Methodological guidelines