Робоча програма дисципліни «Розмірні розрахунки при проєктуванні технологічних процесів»

Національний університет "Запорізька політехніка"

UK: Наведено робочу програму дисципліни «Розмірні розрахунки при проєктуванні технологічних процесів» EN: The work syllabus of the discipline «Dimensional calculations in the design of technological processes» RU: Приведена рабочая программа дисциплины «Размерные расчеты при проєктировании технологических процессов»

Робоча програма «Розмірні розрахунки при проєктуванні технологічних процесів» для студентів спеціальності 131 Прикладна механіка, освітня програма (спеціалізація) «Технології машинобудування»//уклад. В.О. Логомінов. - Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2021. -11 с.

робоча програма, технологічний процес, розмірний ланцюг, припуск, work program, technological process, dimensional chain, dimensional allowance, рабочая программа, технологический процесс, размерная цепь, припуск