Методичні вказівки до лабораторних робіт з дисципліни ЕЛЕКТРОНІКА ТА ОСНОВИ СХЕМОТЕХНІКИ для студентів спеціальності 173 Авіоніка для всіх форм навчання/Частина IІ

UK: Наведені методичні рекомендації щодо виконання контрольних робіт для студентів денної форми навчання з дисципліни " Електроніка та основи схемотехніки ". EN: The given methodical recommendations for the implementation of control works for students of full-time studying in the discipline "Electronics and Fundamentals of Schema Engineering". RU: Приведенные методические рекомендации по выполнению контрольных работ для студентов дневной формы обучения по дисциплине "Электроника и основы схемотехники".

Методичні вказівки до лабораторних робіт з дисципліни «Електроніка та основи схемотехніки» для студентів спеціальності 173 Авіоніка для всіх форм навчання / Частина II / уклад.:. М. Л. Антонов Є. В. Васильєва, – Запоріжжя : ЗНТУ, 2019. – 72 с.

тумблер, перемикач, схема, обладнання, пристрої, фільтр, характеристика, toggle switch, switch, scheme, equipment, devices, filter, characteristic, тумблер, переключатель, схема, оборудование, устройства, фильтр, характеристика