UK: Наведено методичні вказівки до самостійної роботи та РГЗ№3 "Трифазні електричні кола" EN: Methodical instructions for independent work and CGW№3 "Three-phase electrical circuits" are given

Методичні вказівки до самостійної роботи та виконання РГЗ №3 з дисципліни "Теоретичні основи електротехніки" Трифазні електричні кола синусоїдного струму" (IІІ модуль) для студентів, які навчаються за спеціальністю 141 – "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка", всіх форм навчання / Укл.: В.В. Козлов, О.В. Набокова. - Запоріжжя: НУ "Запорізька політехніка", 2020. - 58 с.

Електротехніка, Електричне коло, Синусоїдний струм, Трифазні кола, Electrical Engineering, Electrical circuit, Sinusoidal current, Three-phase circuits