Адміністративне право. Навчально-методичний комплекс для студентів заочної форми навчання спеціальності “Менеджмент організацій і адміністрування”

UK: Навчально-методичний комплекс для студентів заочної форми навчання спеціальності “Менеджмент організацій і адміністрування” (за вимогами кредитно-модульної системи) з дисципліни «Адміністративне право». EN: Educational-methodical complex for students of the correspondence form of training of specialty "Management of organizations and administration" (according to the requirements of credit-modular system) on the subject "Administrative law". RU: Учебно-методический комплекс для студентов заочной формы обучения специальности “Менеджмент организаций и администрирование” (по требованиям кредитно-модульной системы) по дисциплине «Административное право».

Кириченко Ю. В. Адміністративне право : навчально-методичний комплекс для студентів заочної форми навчання спеціальності “Менеджмент організацій і адміністрування” – Запоріжжя : ЗНТУ, 2014. – 36 с.

адміністративне право, державне управління, виконавча влада, правовий статус, законність та дисципліна, види контролю, механізм забезпечення законності, administrative law, public administration, executive power, legal status, legality and discipline, types of control, the mechanism of ensuring the rule of law, административное право, государственное управление, исполнительная власть, правовой статус, законность и дисциплина, виды контроля, механизм обеспечения законности