Характеристика різновидів соціальнокомунікаційних технологій політичних ток-шоу

Міжнародний центр дослідження соціальних комунікацій «Комтека»

UK: Дослідження присвячено спробі класифікації соціально-комунікаційних технологій, використовуваних у політичних ток-шоу на телебаченні, визначенню специфіки їх різновидів у наукових дослідженнях учених і теоретико-прикладних роботах фахівців-практиків. EN: The research is devoted to an attempt of classifying the social and communication technology used in political talk shows on television, the definition of their varieties specificity in researches of scientists and theoretical and applied works of experts. RU: Исследование посвящено попытке классификации социальнокомуникационных технологий, использованных в политических ток-шоу на телевидении, определению специфики их видов в научных исследованиях ученых и теоретико-прикладных работах специалистов-практиков.

Островська Н. В. Характеристика різновидів соціальнокомунікаційних технологій політичних ток-шоу / Н. В. Островська // Медіатрансформації: рік другий : колект. монографія [за ред. проф. О. М. Холода]. – К. : КНУКіМ, 2015. – С. 234–261.

social and communication technology, show technology, manipulation techniques, political talk show, propaganda technologies, image technologies, соціальнокомунікаційні технології, шоу-технології, маніпуляційні прийоми, політичне ток-шоу, пропагандистські технології, іміджеві технології, социальнокоммуникационные технологии, шоу-технологии, манипуляционные приемы, политическое ток-шоу, пропагандистские технологии, имиджевые технологии