Методичні рекомендації для самостійної роботи студентів з дисципліни “Зміцнюючи технології у виробництві деталей машин”

UK: Наведено методичні рекомендації та вказівки для самостійної роботи студентів з дисципліни «Зміцнюючи технології у виробництві деталей машин» EN: The methodical recommendations and instructions for independent work of students on discipline are given «Strengthening technologies in the production of machine parts» RU: Приведены методические рекомендации для самостоятельной работы по дисциплине «Упрочняющие технологии в производстве деталей машин»

Методичні рекомендації для самостійної роботи студентів з вивчення дисципліни “Зміцнюючи технології у виробництві деталей машин” для студентів зі спеціальності 131 «Прикладна механіка» освітньої програми «Технології машинобудування» усіх форм навчання / уклад. Г. В. Пухальська . – Запоріжжя : ЗНТУ, 2019. – 20 с.

зміцнюючі технології, пластична деформація, залишкові напруження, межа витривалості, мікротвердість, міцність, work program, strengthening technologies, plastic deformation, residual stresses, limit of endurance, microhardness strength, strength, рабочая программа, упрочняющие технологии, пластическая деформация, остаточные напряжения, предел выносливости, микротвердость, прочность