Методичні вказівки з виконання лабораторних робіт дисципліни «Основи метрології та електричні вимірювання» для студентів спеціальності 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка усіх форм навчання. Частина 2.

Authors

Назарова, Олена Сергіївна
Андріяс, Ірина Аркадіївна
Nazarova, Olena S.
Andriyas, Iryna A.
Назарова, Елена Сергеевна
Андрияс, Ирина Аркадьевна

UK: Методичні вказівки містять опис шести лабораторних робіт з дисципліни “Основи метрології та електричні вимірювання” у відповідності до навчальних планів ОКР бакалаврів спеціальності 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка і рекомендації до їх виконання. EN: Methodical instructions contain descriptions of the six laboratory work on discipline “Fundamentals of electrical measurement and metrology” in accordance with the curriculum specialties Bachelor's Degree 141 – Electric Power Engineering, Electrical Engineering and Electromechanics and recommendations for their implementation. RU: Методические указания содержат описание шести лабораторных работ по дисциплине “Основы метрологии и электрические измерения” в соответствии с учебными планами ОКР бакалавров специальности 141 - Электроэнергетика, электротехника и электромеханика и рекомендации к их выполнению.

Методичні вказівки з виконання лабораторних робіт дисципліни «Основи метрології та електричні вимірювання» для студентів спеціальності 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка усіх форм навчання. Частина 2 / уклад: О.С. Назарова, І.А. Андріяс. – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2020. – 30 с.

metrology, electrical measurements, microprocessor, diagnosis, метрологія, електричні вимірювання, мікропроцесор, діагностування, метрология, электрические измерения, микропроцессор, диагностирование