UK: Інформація про структуру та наповнення дисципліни «Технологія ливарного виробництва» EN: Information about the structure and content of the discipline "Technology of foundry production" RU: Информація о структуре и наполнении дисциплины «Технология литейногоо производства»

Методичні вказівки з вивчення дисципліни "Технологія ливарного виробництва" та виконання контрольних завдань і курсового проекту: для студентів заочної форми навчання / уклад.: В. Г. Іванов, О. Ф. Кузовов. – Електронні дані. – Запоріжжя: НУЗП, 2021. – 45 с.

виливок, формування, литникова система, casting, molding, gating system, отливка, формовка, литниковая система