UK: Дані методичні вказівки призначені для вивчення та практичного освоєння студентами усіх форм навчання мережевих систем автоматизиції проектування. EN: The given instructional instructions are intended for studying and practical mastering of all forms of training of network systems of design automation systems by students. RU: Данные методические указания предназначены для изучения и практического освоения студентами всех форм обучения сетевых систем автоматизизации проектирования.

Конспект лекцій для студентів з дисципліни “Мережеві системи автоматизації проектування”для студентів спеціальності 122 "Комп’ютерні науки та інформаційні технології" (всіх форм навчання) / уклад. О. О. Степаненко – Запоріжжя : ЗНТУ, 2017. – 54 с.

мережа, САПР, мейнфрем, система даних, креслення, chain, CAD, mainframe, data system, drawing, сеть, система данных, чертежи