Методичні вказівки до лабораторних робіт з фізики. Розділ. Оптика

UK: Навчальний посібник містить методичні вказівки до лабораторних робіт з фізики. Розділ. Оптика. Для студентів інженерно-технічних спеціальностей денної форми навчання Національного університету «Запорізька політехніка». EN: The tutorial contains guidelines for laboratory work on physics. Section. Optics. For students of engineering and technical specialties of full-time study at the National University "Zaporizhia Polytechnic". RU: Учебное пособие содержит методические указания к лабораторным работам по физике. Раздел. Оптика. Для студентов инженерно-технических специальностей дневной формы обучения Национального университета «Запорожская политехника».

Методичні вказівки до лабораторних робіт з фізики. Розділ Оптика. Для студентів інженерно-технічних спеціальностей денної форми навчання / укладач М. І. Правда. – Запоріжжя : НУ «Запорізька політехніка», 2019 . - 38 с.

general physics, optics, загальна фізика, оптика, общая физика, оптика