UK: Наведено програму дисципліни і методичні вказівки щодо її самостійного вивчення та виконання контрольних робіт EN: The program of discipline and methodical instructions for its independent study and performance examinations are given RU: Приведена программа дисциплины и методические указания по ее самостоятельному изучению и выполнению контрольных работ

Навчальна програма, методичні вказівки, завдання до виконання контрольних робіт з нормативної навчальної дисципліни «Експлуатаційні властивості автомобіля» для студентів заочної форми навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр». Напрям підготовки 6.050503 «Машинобудування» з можливістю подальшого навчання на спеціальності 7,8.05050305 (спеціаліст, магістр) «Колісні та гусеничні транспортні засоби» / укладачі: Слюсаров О. С., Кубіч В. І. - Запоріжжя : ЗНТУ, 2015. - 42 с.

автомобіль, властивість, програма, завдання, контроль, car, property, program, task, control, автомобиль, свойство, программа, задание, контроль